Slovenský pohár – 10.9.2022

V sobotu 10.septembra 2022 sme boli hlavní organizátori súťaže, zároveň súťažiaci, diváci, kaučovia, čašníci, opravári, technici, montéri … . Súťaž bola na Myjave a preto sme spolupracovali so Spartakom Myjava. Bezchybne a k úplnej spokojnosti rozhodcov, súťažiacich aj divákov. V piatok dovoz tatami, školenie, nočná cesta domov. V sobotu príchod o 7:30h. Rozdelenie úloh a osôb k jednotlivým zápasiskám. Samotná súťaž trvala do 19:30h. Naloženie tatami, stolov, stolíkov, el.vybavenia a odchod domov o 22:00h. V nedeľu vyloženie stolov a stolíkov. Bolo toho mnoho, ale zvládli sme to vďaka úžasnému tímu našich najkaratistov a ich rodín. ĎAKUJEME!

 

Súťažili: Annamária Valová, Janko Drahovský kata a Matej Olianka, Bianka Suchá a Šimon Prievozník kumite. Aninkina Suparinpei nestačila na tretie miesto, ale potešilo nás gradovanie výkonov. Janka veľmi chválila trénerka slovenskej reprezentácie p.Macková. Hmm? Matejova prvá súťaž stála za to! Vidieť mae geri na bradu bol zážitok. Súper v zdraví prežil. Uf!  Maťo sa každým kolom zlepšoval. Vybojoval bronz! Bianka pochopila, že víťaziť sa dá aj nad čerstvou Vicemajsterkou Európy! „Bianka si domov odniesla cenný skalp,“ povedal tréner zo Žiaru. A mal pravdu. Šimon mal asi náš najväčší fanklub. Skončil tretí.

Výsledky výborné! Organizácia súťaže bez chýb (aspoň podľa predstaviteľov SZK). Takže veľká spokojnosť! Máme ozaj skvelých ľudí na ktorých sme právom hrdí!

 

VIDEO ZO ZÁKULISIA SÚŤAŽE

Scroll to Top