MSR 2022 – 3.12.2022 Trnava (12-21rokov)

Na najvyššiu súťaž Slovenska sme sa pripravili dostatočne. Niektorým bolo treba dať pred súťažou dokonca pauzu. Škoda, že sme ju nedali viacerým.  Určite by šli na súťaž viac odpočinutí. Martin Verčimák, Annamária Valová, Janko Drahovský, Matej Olianka, Matej Filus a Bianka Suchá reprezentovali náš klub najlepšie ako vedeli za čo majú našu obrovskú úctu. Ďakujeme!

Martin išiel ako skúsený kaťák. O pár desatín viac a šiel by do druhého kola. Chýbalo málinko! Annamária obsadila tretie miesto, čo je veľký úspech. No podľa matematiky mala ísť do finále, pretože bola druhá s najvyšším počtom bodov. Matej Filus nechal útočiť svojho súpera a to sa mu neoplatilo. Matej Olianka presne opačne. Snažil sa stále útočiť. Prvé kolo vyhral. V druhom bojoval ako sa len dalo, no súper mal skvelé nástupy.  Bianka prvý zápas prehrala. Vedela, čo robiť na rýchlu súperku, ale nevyšlo to. Nad druhou súperkou vyhrala. Tá sa stala víťazkou a Bianka obsadila tretie miesto aj keď vyhrala nad víťazkou. TO JE KARATE! Bohužiaľ. Nedokonalosť pravidiel je zarážajúca!  Šimon, hoci zápasil za ŠŠK mal našu silnú podporu a skončil aj vďaka tlaku divákov (teda nás) na krásnom druhom mieste.

Domov sme prišli tesne pred 23:00h s naozaj zmiešanými pocitmi. Neobjektivita, nelogika pravidiel o čom sme anilen netušili. Zaspatí rozhodcovia. Viac ako hodinu a pol zdržanie. 

No jedno treba vyzdvihnúť – POVZBUDZOVAČOV z radov nášho klubu! V prvom rade Maxima, jeho sestry, potom: Nikiho, Danka, Richarda, druhého Richarda, Ivana, Samka a to najlepšie na záver, Lianky.

Ďakujeme, že ste si našli čas a prišli povzbudiť našich skvelých karatistov!

Scroll to Top