GRAND PRIX SLOVAKIA

17. až 19.február Bratislavská NTC – najväčšia medzinárodná súťaž v karate  GRAND PRIX SLOVAKIA. Hlavným organizátorom bol Slovenský zväz karate (SZK). Štartovná listina bola zaplnená oveľa skôr ako bol termín ukončenia prihlasovania.  Spolu 1831 pretekárov malo 2479 štartov! Obrovské čísla hovorí o veľkom záujme a zároveň to pridáva na atraktivite súťaže. V kata súťažili: Lucia Verčimáková, Martin Verčimák, Adam Čársky, Maxim Kollár, Ján Drahovský a Annamária Valová. V zápasoch kumite štartovali: Nina Bolebruchová a Šimon Prievozník, ktorý zároveň pomáhal aj ako usporiadateľ.Sedemročná Lucia Verčimáková obsadila tretie miesto v kata deti do 8.rokov a Maxim Kollár obsadil druhé miesto v kata deti do 10.rokov. Martin Verčimák obsadil siedme miesto. Oni súťažili a my? My sme boli na sústredení v Bionic Sphere. Získať medailu na GP Slovakia na najväčšej a najprestížnejšej súťaži? Hmm, to je veľký úspech! Blahoželáme!