ŠIMON PRIEVOZNÍK – MAJSTER SLOVENSKA 2022! BIANKA SUCHÁ-BRONZOVÁ!

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA – NAJDÔLEŽITEJŠIA SÚŤAŽ každého karatistu ako pre súťažiacich, tak i pre každého trénera! Rok 2022 sa v našom klube zapíše ako extra významný rok! ŠIMON PRIEVOZNÍK obsadil po famóznych zápasoch plných bojovnosti od prvej sekundy až po poslednú prvé miesto a stal sa MAJSTROM SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2022 v kumite juniori do 84kg! Pre svojho trénera pripravil zážitok na aký sa nezabúda! Je to veľká česť kaučovať takéhoto športovca-bojovníka. Trénera bolo počuť na celú halu, ale stálo to za to! NAJCENNEJŠÍ KOV – ZLATÁ MEDAILA je v rukách najlepšieho kumiťáka vychovaného v našom klube. BLAHOŽELÁME!

Pre každého trénera je veľká pocta, keď mu jeho žiak vloží do rúk tú najcennejšiu trofej a potom sa spolu odfotia. Šimon to tak urobil! Arigato. OSS!

Bianka Suchá hneď na začiatku M-SR ideálne doplnila dve super karatistky z ŠŠK Bratislava. Všetky tri vytvorili parádny tím, ktorý zbieral jeden bod za druhým. Tím super báb stál na stupni víťazov na najvyššom mieste – zlatú medailu si domov odniesla aj Bianka. O niečo neskôr šla aj vo svojej kategórii U21 do 50kg, kde mala zbytočne veľký rešpekt k svojim súperkám. Stálo ju to prvé aj druhé miesto. V poslednom zápase sa Bianke podarilo získať potrebné body na víťazstvo a vyhrala. Obsadila rovnako ako minulý rok tretie miesto a domov si priviezla BRONZOVÚ MEDAILU!  BLAHOŽELÁME!

Obom našim Karatistom sa chceme čo najsrdečnejšie poďakovať za obrovskú snahu, ktorú dlhodobo prejavujú od prvého dňa, kedy vstúpili do nášho klubu. Obaja začali s tréningmi vo Vrbovom a postupne sa stali oporou a vzorom celému nášmu klubu.Okrem bežných tréningov majú ešte individuálne s trénerom. Šimon to má ešte náročnejšie nakoľko musí stíhať aj tréningy v Bratislave.

Ď A K U J E M E  V Á M !

ŠPECIÁLNE POĎAKOVANIE patrí trénerovi PETROVI MACKOVI zo ŠPORTOVEJ ŠKOLY KARATE BRATISLAVA, ktorý po absolútnej nemožnosti nášho klubu trénovať v Piešťanoch vo vhodných podmienkach pre reprezentantov SR, ochotne dočasne zobral pod „svoje krídla“ Šimona a Bianku. Na M-SR obdržal priamo od tohto reprezentačného trénera zlatú medailu aj náš p.tréner Michal Babiar ako prejav úcty krásnemu výsledku dlhodobej práce s oboma špičkovými reprezentantmi.

Obrovské ĎAKUJEM patrí RODIČOM a celým rodinám našich medailistov! Bez podpory rodiny je takýto úspech nemožný!

Scroll to Top