arrow_upward
phone
0950 495 166
email
seigokan08@gmail.com
Najskôr sa prihlásilo veľmi málo detí zo skupiny C. Dali sme nový termín a pridali sme aj skupinu B. Tiež sa prihlásil menší počet detí. Avšak deň po termíne sa zrazu začalo nahlasovať veľké množstvo detí, čo nás prekvapilo a zároveň spôsobilo mnoho starostí navyše, nakoľko sme mali zabezpečenú iba malú reštauráciu. Nájsť inú, vhodnú pre väčší počet, deň pred seminárom dalo trénerom poriadne zabrať. No všetko sa nakoniec vďaka úžasnej ochote trénerových priateľov nakoniec podarilo.  
Na seminár prišlo 37 detí. Preto sme povolali aj ďalšieho trénera, čo sa ukázalo ako výborný nápad. Deti boli úžasné, disciplinované a naučili sa veľmi veľa. Niekoľkí z nich si dokonca zvýšili svoj technický stupeň. Všetky sa najviac tešili na príjemne vychladený bazén, ktorý pri vonkajšej teplote 7°C vedel skutočne potešiť. A keďže deti vedeli, že bazén je mierne studený, jeden z nich si dal pod plavky aj spodné prádlo, aby ho neoziabalo. A pomohlo to! Od zimy sa netriasol, ale po skončení plávania si pri obliekaní musel dávať pozor na zips.
Deti mali vďaka semináru fantasticky pekný deň plný karate a spoločných priateľských zážitkov preplnených úsmevom a radosťou. Opäť sa nám raz spolu niečo vydarilo.
Ďakujeme za všetky deti pre ktoré napiekli chutné sladkosti Drahovskí a Marciusovia.

>> VIDEO <<

SEMINÁR MYJAVA 13.4.2019
Karate klub SEIGO KAN Piešťany a Vrbové je
úspešný športový klub s výbornými výsledkami.
place
Komenského 4533/12, 921 01 Piešťany
phone
mobil: 0950 495 166
email
mail: seigokan08@gmail.com
share
Sociálne spojenie
©2020 www.www.seigokan.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal