arrow_upward
phone
0950 495 166
email
seigokan08@gmail.com
TRÉNING ŠAMPIÓNOV - SEMINÁR BOJOVÝCH UMENÍ - sobota, 25.január 2020

O 10:30h prišli iba štyria karatisti, ktorí rýchlo pripravovali tatami. Postupne prichádzali ďalší a nakoniec nás bolo 21. Pán Krajčírovič z Bratislavy prišiel presne. Hneď od prvej minúty sa telocvičňou šírila príjemná atmosféra plná očakávania, čo nás nový pán tréner naučí. Jeho obrovské profesionálne skúsenosti z rôznych bojových umení, nám odovzdával s absolútnou profesionalitou a radosťou. Fantastické učenie! Toľko hmatov, chvatov, strhov, ktoré sme mali možnosť vidieť a učiť sa, hmm ... to sa často nestáva. Náš tréner bol skutočne spokojný a to býva málokedy. Po skončení tréningu padlo jasne a zreteľne: EŠTE! A tak sme sa dohodli na ďalšej, celoročnej spolupráci. Už teraz sa tešíme.

Po skutočne dobrom obede sme všetci šli na ďalší tréning, ktorý začal o pol hodinu neskôr. Tréner boxu, pán Horňák mal na nás iba pol hodinu, čo však na skutočné základy boxu nestačilo. A tak sme si po jeho odchode ešte raz všetko prešli a tréning sme samozrejme dokončili.

Prečo sme dnešný tréning nazvali:TRÉNING ŠAMPIÓNOV? Nuž ráno keď pán Krajčírovič odchádzal z BA povedal manželke: "Idem na tréning šampiónov do Piešťan." Tak teda, hádam mal pravdu!

TRÉNING ŠAMPIÓNOV
Karate klub SEIGO KAN Piešťany a Vrbové je
úspešný športový klub s výbornými výsledkami.
place
Komenského 4533/12, 921 01 Piešťany
phone
mobil: 0950 495 166
email
mail: seigokan08@gmail.com
share
Sociálne spojenie
©2020 www.www.seigokan.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal