arrow_upward
phone
0950 495 166
email
seigokan08@gmail.com
SEIGOKAN CUP - VIANOČNÁ KVAPKA KRVI - 21.12.2019

Nebýva zvykom takto organizovať súťaž. Tentokrát sme chceli vyzdvihnúť viacero vecí: aby sa mladšie deti ukázali, aby videli čo dokážu ich starší kolegovia, aby rodičia viedli svoje deti k aktivite a učili ich, že prehra je prehrou iba pre slabocha! Pre ostatných je hnacím motorom viac na sebe pracovať a tak sa stať silným! Každému sme chceli dať vzor dvoch našich čerstvých reprezentantov Slovenska ako výnimočných ľudí, ktorými sa môže stať každý, kto usilovne trénuje. Myslím, že sa to všetko celkom podarilo.

Ďakujeme každému, kto prišiel. Špeciálne poďakovanie patrí obetavým mamičkám, ktoré napiekli množstvo dobrôt, p.Hadvigovej za desiatové boxy a p.Potrokovi, Olšavskému a Čárskemu za foto a video.Súťaže sa zúčastnilo viac ako 80 karatistov a viac ako 120 divákov zo strany rodičov. So svojimi zážitkami sa podelili desiati:

Na súťaži sa nám aj chlapcom veľmi páčilo. Aj keď teda chlapci mali zo začiatku veľkú trému. Nevedeli, čo ich čaká. Pre nás rodičov to bol tiež úžasný zážitok sledovať svoje deti pri ich šikovnosti a nových schopnostiach. 

Sme radi, že náš syn chodí do Vášho klubu.

Ďakujeme za super zorganizovanú súťaž so skvelou myšlienkou a témou a bolo sa načo pozerať každou minútou.

Synovi sa páčilo aj keď bola pred tým tréma a páčilo sa i rodičom.
Starší karatisti sú perfektní, hotoví profesionáli.
S otvorenými ústami som sledovala ukážky starších karatistov, a teda, wauu, sú super,  dúfam že aj náš bude raz taký šikovný. Vaša reč na konci ma dojala k slzám, nielen v telocvični, ale zakaždým keď si na Vaše slová zmyslím. KRÁSNE POVEDANÉ, A PRAVDIVO.
Súťaž bola perfektná. Bolo radosť sledovať všetky deti pri ich výkonoch. Najviac nás zaujala ukážka A-čkarov SEBAOBRANA, keď padali ťažké váhy na tatami, otriasala sa celá telocvičňa.

Boli sme veľmi spokojní. Náš chlapec videl, že musí aj trochu zabrať, keď chce byť taký dobrý, ako sú starší.
Bolo to super, pre mňa veľký zážitok hlavne  ten exhibičný zápas a kata Annamárie.
Vianočná kvapka krvi bola výborne zorganizovaná. Cely priebeh mal svoju hlavnú myšlienku, príbeh a pochopenie toho, že najvzácnejšie sú vzťahy. Súťažnú atmosféru dopĺňali ukážky tých najlepších. Veľmi dojímavé bolo ocenenie Šimona a Bianky sprevádzané úprimným potleskom. A bodkou na záver bolo predstavenie hlavnej myšlienky - že deti sú našim najväčším darom. Myslím že všetci odchádzali domov šťastní, spokojní a plní dojmov. ĎAKUJEME.


VIDEO ZO SÚŤAŽEViac fotografii nájdete na FB

Karate klub SEIGO KAN Piešťany a Vrbové je
úspešný športový klub s výbornými výsledkami.
place
Komenského 4533/12, 921 01 Piešťany
phone
mobil: 0950 495 166
email
mail: seigokan08@gmail.com
share
Sociálne spojenie
©2020 www.www.seigokan.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal