arrow_upward
phone
0950 495 166
email
seigokan08@gmail.com
SLOVENSKÝ POHÁR ŠURANY, 16.11.2019

Slovenský pohár je jedna z najnáročnejších súťaží SR. Preverí každého súťažiaceho po stránke kondície, techniky, taktiky, rýchlosti, myslenia a samozrejme bojovnosti. Tréner vybral iba deviatich karatistov z klubu. Za výborný prístup a dlhodobo kvalitné výkony boli na súťaž vybraní aj "nováčikovia" : Tomáš Sokolovský, Richard Svitana, Michal Buchman, ale aj Filip Suchý, ktorý má toho veľmi veľa zameškaného. Spolu s nimi išli bojovať o cenné kovy a ešte cennejšie skúsenosti: Annamária Valová, Dominika Potroková, Bianka Suchá, Samko Potrok a Šimon Prievozník.
Annamária prešla prvé kolo úplne bez problémov výhrou 5:0, ale druhé kolo bolo už víťazné pre jej súperku. V kumite naši nováčikovia pochopili, že je to čosi úplne iné ako na tréningu a museli sa rýchlo prispôsobiť novým, veľmi náročným podmienkam, teda okrem Richarda, ktorý bol úplne v pohode a svoju pohodu sa snažil mentálne preniesť i na svojho súpera. Nevyšlo to. :-) Možno nabudúce.
Ku cti naozaj všetkým súťažiacim slúži to, že bojovali od prvej sekundy a to je veľmi dôležité. Najlepšie sa darilo Bianke, ktorá po dlhej chorobe bola na súťaži tiež iba za odmenu, avšak príkaz od trénera znel: "Bež od prvej sukundy naplno aj keby si mala v dvadsiatej odpadnúť! Inak nemáš šancu!" Bianka si to tiež "spočítala" rovnako a šla naplno aj keď už dávno nevládala. Zvládla to najlepšie ako sa dalo. V kumite juniorky do 53kg získala ZLATÚ MEDAILU!
Šimonovi prvý zápas skutočne nevyšiel. Chyba v taktike ho stála veľa. Nakoniec úspešne bojoval o tretie miesto a má veľmi poučnú  BRONZOVÚ MEDAILU!    VIDEO 1      VIDEO 2

Ďakujeme nielen súťažiacim, ale hlavne rodičom, ktorí naplno podporili svoje deti na súťaži a samozrejme p.Potrokovi za pekné fotky.

Karate klub SEIGO KAN Piešťany a Vrbové je
úspešný športový klub s výbornými výsledkami.
place
Komenského 4533/12, 921 01 Piešťany
phone
mobil: 0950 495 166
email
mail: seigokan08@gmail.com
share
Sociálne spojenie
©2020 www.www.seigokan.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal