arrow_upward
phone
0950 495 166
email
seigokan08@gmail.com
HUNGARIAN OPEN GP 2019 - 9.11.2019

800 pretekárov. 114 klubov z jedenástich štátov medzi ktorými boli i pretekári z Alžírska. O vysokej kvalite súťaže hovorí aj to, že už niekoľko rokov patrí medzi nominačné súťaže slovenskej reprezentácie na ME kadetov. Stretávajú sa tu iba najlepší z najlepších.
Z nášho klubu tréner nominoval iba jediného súťažiaceho: Šimona Prievozníka. Ten svojimi výkonmi dokázal, že patrí medzi špičku pretekárov SR. Po úspešne zvládnutých vyraďovacích zápasoch v ktorých bol viac krát bolestivo kontaktovaný sa na obrovskú radosť trénera dostal do finále. Vo finále sa stretol s reprezentantom SR, účastníkom Majstrovstiev sveta 2019. Bol to naozaj ťažký zápas, ale Šimon si viedol statočne a bol skutočne dôstojným súperom na ktorého je tréner právom hrdý. Stačí pozrieť video.
Domov do Vrbového si nakoniec priniesol veľmi cennú striebornú medailu. Ide skutočne o jednu z najnáročnejších súťaží v roku, kde chce každý uspieť a predviesť sa v čo najlepšom svetle. Šimon to zvládol a počas viacerých zápasov sa mnohému priučil, čo bolo veľmi dôležité.

BLAHOŽELÁME ŠIMON!
Karate klub SEIGO KAN Piešťany a Vrbové je
úspešný športový klub s výbornými výsledkami.
place
Komenského 4533/12, 921 01 Piešťany
phone
mobil: 0950 495 166
email
mail: seigokan08@gmail.com
share
Sociálne spojenie
©2021 www.www.seigokan.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal