Výsledky za rok: 2022 vysledky

TATAMI CUP - BUDAPEŠŤ - 26.2.2022

Iba niektorých z našich členov Covid úplne neodstavil a snažili sa trénovať aj keď v provizórnych podmienkach.

OSS všetkým, ktorí sa nevzdali a hľadali cesty ako sa trénovať dá!
(OSS – prejav najvyššej úcty)

Meno a Priezvisko Kategória Umiestnenie
Bianka Suchá kumite U21 3.miesto
Šimon Prievozník kumite muži do 84kg 3.miesto

SHITO RYU KATA OPEN - 12.3.2022 - Trenčín

Meno a Priezvisko Kategória Umiestnenie
Maxim Kollár kata U10 začiatočníci 1.miesto
Martin Verčimak kata U12 pokročilí 1.miesto
Jakub Olianka kata U12 začiatočníci 3.miesto
Adam Čársky kata U12 pokročilí 3.miesto

SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ - 2.4.2022 - Trenčín

Meno a Priezvisko Kategória Umiestnenie
Matej Filus kumite 10-11r. nad 40kg 1.miesto

BRATISLAVSKÝ POHÁR 1.kolo BÚK - 3.4.2022 - Viničné

Meno a Priezvisko Kategória Umiestnenie
Ján Drahovský kata starší kadeti 2.miesto

MAJSTROVSTVÁ SR - 9.4.2022 - Bratislava

Meno a Priezvisko Kategória Umiestnenie
Šimon Prievozník​ kumite juniori do 84kg 1.miesto
Bianka Suchá kumite U21 do 50kg 3.miesto

BRATISLAVSKÝ POHÁR 1.kolo BÚK - 24.4.2022 - Myjava

Meno a Priezvisko Kategória Umiestnenie
Ninka Jánošková kata ml.žiačky začiatočníčky 1.miesto
Matej Filus kumite 10-11r. + 40kg začiatočníci 1.miesto
Ninka Bolebruchová kumite 10-11r.+40kg začiatočníci 2.miesto
Ninka Jánošková kata 10-11r.začiatočníčky 2.miesto
Jakub Olianka kata 10-11r. začiatočníci 2.miesto
Maxim Kollár kata 8-9r.začiatočníci 3.miesto
Maxim Kollár kata 10-11r.začiatočníci 3.miesto
Olianka Jakub kumite 10-11r. -40kg, začiatočníci 3.miesto
Peter Bolebruch kumite 12-13r. -55kg 3.miesto

SLOVENSKÝ POHÁR 2.kolo BA- 8.5.2022

Meno a Priezvisko Kategória Umiestnenie
Maxim Kollár kata 8-9.r začiatočníci 2.miesto
Martin Verčimák kata 10-11r.pokročilí 3.miesto
Nina Bolebruchová kumite 10-11.r nad 40kg 3.miesto

AKKB 3.kolo Malacky - 21.5.2022

Meno a Priezvisko Kategória Umiestnenie
Jakub Olianka Kata 12-13r.začiatočníci 1.miesto
Jakub Olianka Kumite 10-11 rokov do 35kg začiatočníci 2.miesto
Jakub Olianka Kata 10-11 rokov začiatočníci 3.miesto
Martin Verčimák Kumite 10-11 rokov do 35kg pokročilí 2.miesto
Martin Verčimák Kata 10-11 rokov pokročilí 3.miesto
Martin Verčimák Agility chlapci 10 roční 3.miesto
Alex Marcius Kumite 12-13 rokov do 45kg pokročilí 3.miesto

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA DO 12r. 11.6.2022

Meno a Priezvisko Kategória Umiestnenie
Jakub Olianka kata 10-11r.začiatočníci 2.miesto
Maxim Kollár kata 8-9.r začiatočníci 3.miesto
Jakub Olianka kumite 10-11.r do 35kg 3.miesto
Martin Verčimák kata 10-11r.pokročilí 5.miesto
Adam Čársky kumite10-11r.pokročilí do 35kg 5.miesto
1.miesto 2.miesto 3.miesto
7 8 17
Scroll to Top