arrow_upward
phone
0950 495 166
email
seigokan08@gmail.com
Obaja boli pri založení klubu SEIGOKAN. Stali sa jeho zakladatelia. Obaja sú nielen výborní karatisti, ale ľudia s dobrým srdcom! S karate začali ako sedemroční a po deviatich rokoch sa z nich stali držitelia čiernych opaskov.

1.DAN:    NIKOLETA HRČKOVÁ  a  MICHAL STREČANSKÝ

Kuro obi - čierny opasok je méta, ktorú nedokáže každý zvládnuť. Karate je tvrdý šport, ale každý, kto je cieľavedomý a vytrvalý, dosiahne majstrovský stupeň.
Máloktorý športovec však dokáže vydržať pri svojom športe deväť, desať, či viac rokov. Dokážu to jedine silné osobnosti. Športovci, ktorí sa nevzdávajú, keď sa zjaví prekážka. Športovci, ktorí  majú plnú úctu k svojim trénerom a ktorí sú ochotní urobiť viac preto, aby dosiahli úspech. Držiteľom majstrovského stupňa sa človek nestáva iba zložením skúšok, ale systematickou, neustálou viacročnou prípravou a každodennou snahou byť lepším. Preto to dokáže iba málokto. Stať sa osobnosťou je drina a zároveň veľká výzva. Je výnimkou vidieť deti, ktoré sa nevzdávajú a sú vytrvalé. Nikolka a Miško sú výnimka.
Obom členom, držiteľom majstrovských stupňov srdečne blahoželáme! Zároveň sme veľmi radi za ich prístup ku karate a zodpovednej viacročnej príprave k majstrovským skúškam za čo dostali pochvalu aj od skúšobného komisára Asociácie karate klubov Bratislava, čo veľmi potešilo oboch trénerov.

Nikolka a Miško ako váš tréner vám obom veľmi ďakujem hlavne za to, že ste počas všetkých tých rokov boli vždy slušní, priateľskí, usmiaty a za to, že ste fantastickí ľudia! Nie ste iba moji žiaci, ale ste moji priatelia. Som na vás hrdý!

Karate klub SEIGO KAN Piešťany a Vrbové je
úspešný športový klub s výbornými výsledkami.
place
Komenského 4533/12, 921 01 Piešťany
phone
mobil: 0950 495 166
email
mail: seigokan08@gmail.com
share
Sociálne spojenie
©2020 www.www.seigokan.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal