arrow_upward
phone
0950 495 166
email
seigokan08@gmail.com
JARNÉ SÚSTREDENIE DOBRÁ VODA - 24-26.máj 2019

Jarné sústredenie bolo v znamení zmien. Zmeny termínov a miesta sa však ukázali ako najlepšie možné riešenie.  Kvôli chorobám zrušili v deň odchodu štyria účasť. Niektorí až 13:30h. Odchod bol 14:00h. Nahradili ich náhradníci, ale aj tí ochoreli, takže ich vystriedali náhradníci náhradníkov. Tréner sa zapotil. Nakoniec však všetko dobre dopadlo aj vďaka akčným rodičom, ktorí vedia okamžite zareagovať. Týmto im ďakujeme! Sústredenie vyšlo na jednotku. 
Medzi nami boli aj sedemročné deti. Rýchlo si našli svoje miesto a vytvorili veselý kolektív. Ich veselý budíček, ktorým zobudili všetkých o piatej ráno už nebol až tak príjemný, ale rovnako "príjemný" tréning navyše to vyriešil a na druhý deň už všetci spali ako sa patrí. Jediné, čo našich najmladších vyrušovalo, boli obrovské počty telefonátov od niektorých rodičov. Úplne zle! Ale boli aj rodičia, ktorým sa deti neozvali vôbec. Jeden desaťročný chlapec v piatok večer plakal. A sedemročný mu dohovára:"Neplač! Keď vydržíš a zostaneš tu, možno Ťa tréner zajtra pochváli, alebo v nedeľu spáskuješ a budeš najlepší. Neodchádzaj! Tí dobrí sú tu."  
Najstarší karatisti si tiež prišli na svoje. Príprava na páskovanie a k tomu kondičné tréningy, kde sa naozaj zapotili. Nižšie opasky mali páskovanie. Bolo vidieť radosť, ale bohužiaľ i smútok. Neúspech v páskovaní má byť motiváciou k pozornejšiemu trénovaniu, disciplíne a sebakontrole. Na záver mastenica do ktorej sa pridali aj najmladší a to s úplnou radosťou a odhodlaním. Nevedomosť je sladká. :-) 
Naši skvelí starší i mladší karatisti vytvorili fantastickú atmosféru. Ich odhodlanosť podávať výnimočné výkony, obrovská chuť učiť sa novým veciam a pomáhať si navzájom je niečo, čo nevidieť u všetkých detí. To dokážu asi iba naše super deti!
VIDEÁ
1.čo sme všetko postíhali
2.skúšky
3.keď sa "ujde" kameramanovi

Karate klub SEIGO KAN Piešťany a Vrbové je
úspešný športový klub s výbornými výsledkami.
place
Komenského 4533/12, 921 01 Piešťany
phone
mobil: 0950 495 166
email
mail: seigokan08@gmail.com
share
Sociálne spojenie
©2019 www.www.seigokan.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal